TRIINUST

IMG_0611

Triin Mölder – Naine suure algustähega, kolme imelise lapse ema, armastav abikaasa ja parim sõber kahele koerale, süsimustale kassile ning kilpkonnale.

Lapsepõlves polnud ta sugugi samasugune nagu teised eakaaslased, kes unistasid näitleja või laulja ametist. Teda paelus hoopis loodus, mille saladusi oli võimalik maal vanaema juures suvevaheaegadel avastada. Minevikus ületatud eluraskustele vaatab Triin tagasi tänulikkusega. Kuna need muutsid teda ainult tugevamaks ja iseseisvamaks.

Üllatusi täis noor Triin tahtis algselt õppida hoopis autoremondilukksepaks, seejärel raamatupidajaks, kuid tema kunstihing ei olnud kummagi valikuga rahul. Spetsialisti soovitusel leidski Triin tee juuksuri ametini. Nüüdseks on iluvaldkond olnud valdav osa tema elust juba rohkem kui 10 aastat. Niivõrd pikk kogemus on aidanud mõista selle valdkonna häid ja halbu külgi, mõista klientide vajadusi ning leida parimaid lahendusi. Kuigi unistus oma salongist polnud võõras teema, siis otsus teha salong tuli ootamatult ja mõneti keerulisel ajahetkel. Just oli alanud kevadine koroonakriis ja teadmatus tuleviku ees muutis kogu asjaajamise veelgi keerulisemaks. Abikaasa julgustamisel ja toel hakkasid asjad üsna kiires tempos liikuma.