KES ON KEVIN MURPHY?

Täna on KEVIN MURPHY üks maailma juhtivaid ja nõutumaid juuksestiliste, kellel on rikkalik kogemus moe-, ajakirjandus- ja filmindusmaailmas.

Selleks, et sügavamalt mõista KEVIN.MURPHY brändi, on oluline teada selle looja KEVIN MURPHY elulugu.

Sessiooni stilistid võivad töötada modellidega kuni 10-12 tundi järjest ja peavad suutma luua soenguid, mis vastavad iga kord Vogue’i esikaane standardile. KEVIN oli pettunud talle antud toodetes (mis muutsid juuksed pildistamise ajal raskeks, tuhmiks ja elutuks) ning mõistis vajadust selliste toodete järele, mis annaksid hoidva, püsiva ja kestva tulemuse ilma juukseid kahjustamata.

Tema kirg inimeste ja keskkonna vastu viis arusaamiseni, et olemasolevad tootesarjad ei vasta tema vajadustele. Nii lõi ta lihtsasti kasutatavad ja tõhusad tooted, mis tagavad soovitud tulemuse, hoides juuksed kerged ning samas oleksid keskkonnasõbralikud.

KEVIN.MURPHY on Austraalia päritolu bränd, mis pakub kõrgekvaliteedilisi juuksehooldus- ja viimistlusvahendeid.

KEVIN MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse põhimõtetest, kus kõik koostisosad on hoolikalt valitud, et uuendada ja parandada kahjustatud juukseid.

Vitamiinid ja aminohapped tugevdavad juuksepinda ning vähendavad lõhenemist. Niisutavad ained, nagu mango ja murumuru õlid, siluvad ja pehmendavad juukseid. Ekstraktid nagu ahvileivapuu, bambus ja apelsinipuu õied annavad juustele kaalutut niisutust. Antioksüdandid, nagu kakadu ploom, orhidee ja lootoslill, aitavad vähendada murdumist ja parandada keemiliselt kahjustatud juukseid.